Photos of ring


https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/566da98db6ac59ff0d52b8657c229a1a/5D5AC6F9/t51.2885-15/e35/s320x320/57000876_125245971988400_2773044523433550318_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


✨✨طقم ذهبي✨✨ للاستفسار عن الأسعار الرجاء كتابة كلمة السعر في كومنت زورونا❤️❤️❤️ للتواصل ومعرفة المزيد زوروا صفحتنا على الفيسبوك: Si Accessories الانستغرام:si.accessories.syr أو على الرقم : ٠٩٣٨٨٤١٥٥٧ ننتظر زيارتكم❤️ Visit us ❤️❤️❤️ For more information please contact us on Facebook: Si Accessories Or via phone or WhatsApp: 0938841557 Waiting for your visit ❤️ #accessories #syria #tartous #ring #rings #jewlery #siaccessories #necklaces #bags #bag #shop #accessoriesshop #tartous #syria #lattakia #damascus #homs #طرطوس #دمشق #اللاذقية #حمص

1 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/9589dc9e7135645d7432963f84c73566/5D3DA212/t51.2885-15/e35/s320x320/57186128_384272639084800_8781221815342996705_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


1 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/097e000a11c5902161ffe6671b4f4b67/5D52F954/t51.2885-15/e35/c12.0.1056.1056a/s320x320/57936280_136163857501420_3294463362301656434_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


2 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/fc9c69d54539964a8e898731268f462c/5D406649/t51.2885-15/e35/s320x320/56968369_271401547074086_1163447804350169937_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


2 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/db233e7a9d651155d6ee8aa739bfb372/5D586CFF/t51.2885-15/e35/s320x320/57417972_607765919726239_2677721684976752067_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


2 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/2ffd790087c0f70b3972ae1190df650d/5D766CA6/t51.2885-15/e35/s320x320/56737354_281539392729942_2145483673762279476_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


2 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/9a45f258c3237181dcfc133a573de417/5D5D98BE/t51.2885-15/e35/c0.135.1080.1080a/s320x320/57251405_280886079518453_7475822756917852029_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


3 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/e1b7fee834070cd601933ac0b849b437/5D573C9C/t51.2885-15/e35/c0.90.720.720/s320x320/57623864_2414635145265684_8459690471420416954_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


U ndje një rreze, u ndje në një imagjinatë rrëqethëse, u ndje ajo...zemra. Ajo zemra...ajo i nxit të gjitha këto mendime, ndjesi, imagjinata të cilat burojnë nga dashuria. Mu kujtua e ardhmja, e di e di, më pyet si kujtohet e ardhmja! Po ja, e ardhmja kujtohet në çdo dëshirë që ti ke për të sot. Mu kujtua e ardhmja e cila më dërgoi një mesazh, një kujtim të dëshiruar. Ishte mbrëmja e unazës tënde e dashur, ishte mbrëmja ku frymëmarrjet kishin ndalur, drita ndjehej në ajër, ngrohtësia e qiriut në tavolinën tonë ishte djegëse dhe unë që vetëm sodis fytyrën tënde. Jam shkrirë i gjithi në ajër dhe të puth në çdo grimcë që të prek ty, në balle, në faqë, në sy dhe e buzë. Dua të mos ndalojë kurrë, por zemra...ajo e bën gjithmonë atë çfarë nuk mund ta përballojë dot. Kthehem në kohën e sekondave dhe shikoj që çdo gjë është gati, zgjas dorën për tek xhepi i xhaketës dhe aty është kutia më e rëndë që kam mbajtur ndonjeherë, është kutia me unazën tënde e dashura ime. Ti ke ngrirë sapo e pe, dhe unë përkulem ngadalë para teje, dhe hap kutinë e cila lehtësohet ndërkohë që afrohet për tek ti. Ti pret pyetjen time edhe pse përgjigjen e di me kohë dhe më thua PO me grimcën e fundit të frymës që të ka mbetur. Unaza tashmë zë vendin e saj besnik dhe ne të dy largohemi në puthje... . . . #shkrime #shkruaj #ring #maniaket_e_librit #mendime #lexo #mendo #libra #booklover #book #albania #shqiperi #tirana #inspirim_al #nebotenelibrit #melodusk #diku #piceses #somewhere #love #rrahimjata

3 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/4491da16375621184853db19fa4c8dba/5D6D516F/t51.2885-15/e35/s320x320/56525096_838795813143709_2379710060087042435_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


3 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/d5669b2f408fb4f2cc9f0653e5fee21b/5CC32F35/t51.2885-15/e35/c0.90.720.720a/s320x320/57775441_136675234120882_2486990334439852803_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


5 carats of fancy yellow goodness!💛💎💛 Too much or just perfect???

3 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/1c0dce9bb033a18f41cc3b4419829444/5D772AC2/t51.2885-15/e35/s320x320/56830205_769372896789820_6965069704571209028_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


3 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/cc84633b51c87036bec1ad5358d2242d/5D6E82A5/t51.2885-15/e35/s320x320/57000903_2273788126204215_2186021168386302168_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


#joyasplatoro . • Montadura de Platino. Piedra central 2.05, corte princesa. 💲28,000➖USD • • • C con entrega GRATIS en zona metropolitana de #GDL así como envíos nacionales e internacionales✈️ 3,6,9 y 12 meses sin intereses con 💳 Bancomer. #ewelrygram #jewels #jewelry #photooftheday #style #fashionjewelry #rings #zirconias #diamonds💎 #gold #silver #platoro #styleinspiration #esclavadeorotumejoropcion #esclavadeoro #oro10k #silverjewelry #joyeriadeplata #ring #ringoftheday #anillosdeldia #zirconiascoloridas #joyasplatoro #oroblanco #whitgold #oro #oroamarillo #oroblanco #anilloplatino

3 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/aa9f2ec9cdcd28b93ffaa414262942ab/5D740C09/t51.2885-15/e35/c3.0.729.729/s320x320/57056704_129393084877970_3799308165884282148_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


3 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/9a572f0d760b02e76a9bb381282b6c13/5D3EFC27/t51.2885-15/e35/c96.0.319.319a/58453643_2446969341993451_1268321527776409051_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


4 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/ac3c1b4ddf23aa9c076891da3bae1cd7/5D38047C/t51.2885-15/e35/s320x320/57506278_586541821841640_1114427990628216096_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


4 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/ef1234f4349977ee84d0cd603e4cc09c/5D704C82/t51.2885-15/e35/s320x320/57024205_2387963171440972_3668648592832642015_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


4 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/2b867b2988c01c0f8b562256b386137d/5D3B94A1/t51.2885-15/e15/s320x320/57506299_330130424362970_7492354197624162357_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


4 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/ae114f6700ece6d3cbc885b5c89cb74c/5CC32583/t51.2885-15/e15/s320x320/56686102_476058492956796_8747510473935179750_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


Oval rings are such a great shape to make the diamond appear bigger. This diamond needs no help though...👏 👏 💅 💋 💋 @jaimemorocco

5 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/6261a6b6adf8a8161e3ccb59167a4bb8/5D41E78A/t51.2885-15/e35/s320x320/57650931_354257662099893_7078821712971584395_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


5 Minutes ago

https://scontent-lax3-1.cdninstagram.com/vp/8f58e765eac465c28c863529feaf9094/5D3978EE/t51.2885-15/e35/c26.0.1027.1027a/s320x320/56573619_439605463514622_6310147961674486122_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-1.cdninstagram.com

Comment from :


Si quieres acudir a un evento súper interesante, no puedes perderte lo que tenemos preparado para el viernes 3 de mayo 😍. Está toda la información en nuestra BIO de Instagram y el evento en la página de berriz de Facebook. ✅688640406 WhatsApp 📩shop @berrizmoda.com • • • • • • #jewel #jewels #xs #gem #jewelrygram #gemstone #instajewelry #gems #fashionjewelry #accessory #jewelguestlist #jewellv #bling #ring #stones #look #shiva #fashiondiaries #lookoftheday #fashionstyle #fashionpost #styleblogger #trend #gold #fashionaddict #elegance #designer #sarahjewels #jewelry

5 Minutes ago