Photos of lfl💛


https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/bd5008cee1bd69fd8ad003ad7f612b2a/5BE78B13/t51.2885-15/e35/c0.102.1080.1080/s320x320/36786290_196075197751532_4579935580065890304_n.jpg

Comment from :


1 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/ef01f6e7ebb51e7f8cef2868fada55be/5BD849F9/t51.2885-15/e35/s320x320/36653917_259766791495626_206267346283659264_n.jpg

Comment from :


1 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/cc2c8f87aeddcae2eb0285a8b8a1578d/5BCD1AE9/t51.2885-15/e35/s320x320/35617353_985243568316149_4063181968462839808_n.jpg

Comment from :


1 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/3e0b5667b668f65016cfa6eba47e907c/5BE2E6DA/t51.2885-15/e35/s320x320/37036605_335271933677861_152507451093024768_n.jpg

Comment from :


1 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/b4d64fdd4a616679f4fbd70647f7f2bb/5B4FC7AC/t51.2885-15/e35/s320x320/36626880_201813713849667_2927280401342791680_n.jpg

Comment from :


3 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/4348a79acf0569cae9d6450ca98b93bf/5BD1139E/t51.2885-15/e35/c0.83.720.720/s320x320/36596724_1995144067210575_7960411421425008640_n.jpg

Comment from :


#reposting @rra_lufvia . Ngelamun bae atuh neng,kenapa ngelamunn?? Lagi mikirin damin ya...😂😂😂😂😂😂.jangan dipikirin banget atuh nengg,,ntar si jomblo ngiri tuh😂😂😂😂 . ♓✔Bantu follow ya guyss biar gayanya makin hitss ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖🔜pengen dipost juga🔃🔃🔃🔃 1📳follow 2📳spam @bujang_gadihbergaya 4📳hastag # 5📳foto hd ✔💫 6📳akun jangan dikinci🔐 🔯sahabat media🔼🔽 💠 @unirancak_udagagah 💠 @sumbar_riaumalala 💠 @kinali_kece 💠 @taragakhits . #lfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfl #lfl💛 #lfllflffllfllflflflfllffllflfllflflfllflflflfllffllflfflfllfllflfl💙💙 #naturalmakeup #naturepotography #nature #bujang_gadihbergaya #like4likes #likeforlikes #gadisnakal #modelcantik

4 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/7ff3ba2c2c4274ea7371f83daad60b77/5BCFE8F8/t51.2885-15/e35/s320x320/36704898_241567503238021_9146574602808328192_n.jpg

Comment from :


6 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/e0fe911267dcdee0f0b70559dcc5b794/5BDB3BA2/t51.2885-15/e35/s320x320/36517168_2030775820505000_8884213450335584256_n.jpg

Comment from :


9 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/3ce124420d620a45b1f0c0dc47abc0bc/5BDA84D8/t51.2885-15/e35/s320x320/36785553_1133067333508417_2602076953842286592_n.jpg

Comment from :


. Есть город с пыльными заставами, С большими золотыми главами, С особняками деревянными, С мастеровыми вечно пьяными, И столько близкого и милого В словах: Арбат, Дорогомилово. #vsco #vscopic #vscocam #vscomoscow #moscowkremlin #kremlin #art #architecture #sztuka #moskwa #staremiasto #kościół #miejski #likeforlike #l4l #lfl #instalike #vscolike #moscowlike #likeforlikes #lfl💛 #miasto #kocham #l4like #rosja #moskwawarszawa

9 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/06da1c540a636900033e9617ce126766/5B4FB060/t51.2885-15/e35/c0.80.640.640/s320x320/36912683_257354231735543_3885887303326892032_n.jpg

Comment from :


11 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/e5056a370538efaa70ae7ea8a2d59de1/5BD2496F/t51.2885-15/e35/s320x320/36579481_206922980016714_6479515519627034624_n.jpg

Comment from :


Sungguh indah ciptaanMu Tuhan, bantu kami untuk menjaganya🍃🌸 #lfl #fff #lfl💛

12 Minutes ago

Comment from :


12 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/4eda0f5741cd79f090e83687cff92ebc/5BE6D8F4/t51.2885-15/e35/c99.0.882.882/s320x320/36588011_1987516304612638_5041991352930271232_n.jpg

Comment from :


Mos shih aq lart, duke u inkurajuar nga deshira e madhe dhe ndjen sikur je gatiii dhe plotesisht e afte ....sepse mund te vij nje moment qe te merren mendet dhe rrezohesh. Mos shih posht...mos shko dhe nje here ku ishe ....duke bere hapa pas...madje as mos e kthe koken prapa ...se prapa do ngelesh.... Por , shih gjithmone Larg....sa me larg...zhvilloje horizontin....frymezohu nga vullneti dhe durimi yt....bej hapa te vegjel...te medhenj...ne momente te caktuara ndalo ....shiko ku je dhe beso ne vetvete....hidh ecejake te sigurta . Mos e harro kurre kush ke qene ....nga ke ardhur ...cfare ke bere...MOS harro se cfare je dhe behu ajo qe do te behesh ! 😉 - fotoja fantastike nga : @flor_diary Mesazhi . TreasureX

14 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/b88201dc4e06c6bc8b231c324907619e/5BCBA46A/t51.2885-15/e35/s320x320/36936104_406532249868531_3694951873598455808_n.jpg

Comment from :


16 Minutes ago

https://scontent-lax3-2.cdninstagram.com/vp/1ea844ccdc15046fdbe25e26944d389c/5BD0814F/t51.2885-15/e35/s320x320/36746995_666588317011565_1215264256283377664_n.jpg

Comment from :


16 Minutes ago