156 Days ago
Viewed Last 20 Comments - Total Comment :

@papare_thebeautyofsmallthings

Papare 🍴


Comment from Papare 🍴:

Bëjmë pak detox para fundjavës se na pret pula, peshku , pizza 😂😂😂😂 Sallatë me radhiqe, portokall i kuq, bajame, domate e thate dhe djathë me boronicë. Marinimi me lëng limoni, pak lëkurë portokalli, vaj ulliri, kripë, trumzë. #papare #thebeautyofsmallthings #radhiqe #instafood #instagood #food #sweet #yummy #instapic #yum #delicious #fresh #foodie #homemade #buzzfeedfood #feedfeed #thefeedfeed #huffposttaste #foodprnshare #droolclub #f52gram #thekitchn #sweetmagazine #tastespotting #forkfeed #kitchenbowl #bhgfood #buzzfeast #goodeats #igfood

Viewed Last 120 Likes - Total Like : 0